Jesteś tutaj: Start / Świetlica / KONKURS

10.2020

Zapraszamy uczniów klasy 1-3 do udziału w III Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym Szkół Podstawowych w Jaworznie pt.: „Makaronowy zawrót głowy”. Poniżej przedstawiamy zasady udziału:
1. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu jedną, wcześniej nie publikowaną, samodzielnie wykonaną pracę. Termin składania prac upływa 27 października 2020 r.
2. Praca powinna być opisana: nazwisko, imię, klasa oraz wypełniona i podpisana karta zgłoszeniowa - pobierz kartę.
3. Praca powinna być wykonana przede wszystkim z makaronu, dowolną techniką, praca płaska lub przestrzenna.
4. Udział w Konkursie oznacza udzielenie Organizatorowi prawa do publicznej prezentacji zgłoszonej pracy.
UWAGA!!!
Prace powinny być zabezpieczone (prace przestrzenne folią, prace płaskie w koszulce) aby można je było zdezynfekować bez obawy przed uszkodzeniem.
Ogłoszenie wyników odbędzie się 6.11.2020 r.

Z niecierpliwością czekamy na Wasze prace!!! :-)