Zapraszamy do korzystania ze zbiorów biblioteki uczniów klas 4-8!

10.2020

Biblioteka szkolna nadal działa!

Odbiory i zwroty książek możliwe będą w każdy dzień roboczy w godzinach 13.00-16.00. Ze względu na to, że nie możecie samodzielnie się przemieszczać, poproście o pomoc kogoś dorosłego.

W przedsionku będzie wystawione pudło na zwroty, pamiętajcie by do zwracanej książki dołączyć karteczkę z imieniem i nazwiskiem oraz numerem klasy.

Działa też biblioteczny katalog online - bibliostat.pl, w którym samodzielnie można sprawdzać dostępność książek, a także je rezerwować - max. 2 egzemplarze. Tam też znajdziecie instrukcję rezerwowania książek, która zresztą jest bardzo prosta - sami zobaczcie!

Jeśli książka będzie gotowa do odbioru, bibliotekarz poinformuje o tym wiadomością przez LIBRUSA.

Nadal trwa ranking najlepszych czytelników miesiąca więc zapraszamy do częstego korzystania z wypożyczeń.