Karnawał

03.2021

WSZYSCY BAWIĄ SIĘ WSPANIALE,
 JAK CO ROKU W KARNAWALE

Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni.

Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

Tak też było u nas w dniu 11 lutego. Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w sali przedszkolnej można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, itd., nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.
Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Dzieci świetnie się bawiły, uczestnicząc we wspólnych zabawach

i konkursach. Muzyka porwała wszystkich do tańca w rytm samby, walczyka i popularnych kaczuszek. W trakcie karnawałowego szaleństwa był czas na soczek oraz słodką przekąskę, jak również na pamiątkowe zdjęcia.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom

i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.

Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie
             w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Kolejny bal karnawałowy już za rok :)

Leokadia Dolega

Maria Wątroba