Dzień Kobiet w bibliotece

03.2021

Dzisiaj w szkolnej książnicy obchodziliśmy Dzień Kobiet. Na terenie szkoły pojawiły się plakaty promujące naszą akcję, zaś wychowawcy zostali poproszeni o zachęcenie dzieci do udziału w niej. Do wspólnej zabawy zaproszone zostały wszystkie uczennice klas 1-3. W tym dniu każda dziewczynka, która wypożyczyła książkę mogła liczyć na słodki upominek. Z tej okazji powstała również wystawa książek polecanych płci pięknej, która zostanie z nami cały tydzień. W efekcie bibliotekę odwiedziło aż 55 osób i wypożyczyło 55 książek - wśród nich byli również chłopcy. Jest nam bardzo miło, że tak chętnie odwiedzacie bibliotekę i odpowiadacie na nasze propozycje. Wszystkim małym i dorosłym kobietom składamy serdeczne życzenia w dniu ich święta!