Organizacja pracy zdalnej w oddziale przedszkolnym grupa „A”

03.2021

Organizacja pracy zdalnej w oddziale przedszkolnym grupa „A”

w dn. 29.03.2021r. - 09.04.2021 r.

Zajęcia w oddziale przedszkolnym grupa „A” będą prowadzone za pomocą aplikacji TEAMS.

1. Codzienny rozkład zajęć zdalnych przedstawia się następująco:

I. 8.30 – 9.30 - zabawy swobodne dziecka.

II. 9.30 – 10:10 - realizacja zadań edukacyjnych – zdalnie - (20 min. połączenia video) oraz 20 min. pracy własnej dziecka.

III. 10.10 – 13.30 - zabawy na świeżym powietrzu, spacery, słuchanie, oglądanie bajek, obserwacje przyrodnicze, zabawy konstrukcyjne, gry dydaktyczne,słuchanie muzyki relaksacyjnej, zabawy ruchowe oraz swobodne.

2. Materiały dydaktyczne z propozycjami aktywności dzieci na poszczególne dni tygodnia będą zamieszczane na platformie TEAMS lub przesyłane za pośrednictwem poczty e-mail.

3. Możliwy będzie codzienny kontakt telefoniczny (rozmowa, sms) lub e-mail w wychowawcami grupy „A” w godz. 8.30 – 13.30.

4. W ramach pracy zdalnej realizowane będą także zajęcia z religii, j. angielskiego oraz pomocy psychologiczno- pedagogicznej według dotychczasowego planu zajęć.

wych. Maria Wątroba