Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

09.2021

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

Rok szkolny 2021/2022 rozpoczęliśmy stacjonarnie, ale w reżimie sanitarnym, krótkim programem artystycznym przygotowanym przez klasy 5a i 5b pod opieką p. A. Wierzyckiej i p. A. Bazarnickiej. Uczniowie nie zapomnieli w tym dniu o ważnym wydarzeniu, jakim była 82 rocznica wybuchu II wojny światowej i uczcili walczących żołnierzy recytując wiersze i śpiewając piosenkę. Druga część akademii poświęcona była minionym wakacjom, które wspominano z utęsknieniem, mając jednocześnie nadzieję, że nowy rok szkolny przyniesie wiele satysfakcji zarówno uczniom, jak i nauczycielom. Pani dyrektor Anna Szymanek życzyła wszystkim uczniom, aby nowy rok szkolny był czasem zdobywania wiedzy i umiejętności, czasem rozwijania pasji i zainteresowań oraz integracji klasowych. Zapraszamy do fotorelacji.
Agnieszka Bazarnicka
Anna Wierzycka