Jesteś tutaj: Start / Z życia szkoły / DEN

DEN

10.2021

„ Nauczyciel prowadzi za rękę,
Otwiera umysł, dotyka serca, kształtuje przyszłość”.

Dnia 14 października br. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. W uroczystym apelu wzięli udział pedagodzy i uczniowie. Akademia została przygotowana przez uczniów z klasy IV a, IV b i VI a pod kierunkiem P. M. Stankiewicz, P. K. Żbik i P. E. Zając.

Uczniowie w sposób humorystyczny przedstawili scenki szkolne, które rozweseliły nauczycieli i uczniów.
Dla nauczycieli i pracowników szkoły płynęły od uczniów ciepłe życzenia i podziękowania za trud włożony w ich wychowanie i edukację.

Wierszyki, piosenki i dekoracja sprawiły, iż ten ważny dla nauczycieli dzień w roku stał się przez to bardziej wyjątkowy i uroczysty.
Część artystyczną dopełnili swoim występem uczniowie z klas ósmych, którzy pod kierunkiem P. N. Smagacz zatańczyli belgijkę.

Podczas akademii życzenia pracownikom szkoły złożyła Pani Dyrektor Anna Szymanek, życząc sukcesów. zawodowych i samych pogodnych dni. Do życzeń dołączyli się również przedstawiciele Samorządu Szkolnego.
Z pewnością ten szczególny dla nauczycieli dzień - Dzień Edukacji Narodowej,  obchodzony w naszej szkole, na długo pozostanie w naszej pamięci.

M. Stankiewicz
K. Żbik