Podsumowanie bibliotecznego konkursu LEM-oniada!

01.2022

Nadszedł już najwyższy czas  na zaprezentowanie wyników literacko-plastycznego konkursu, który przeznaczony był dla uczniów klas 4-8 i trwał od początku października do 22 grudnia. Zorganizowany został aby uczcić 100. rocznicę urodzin Stanisław Lema – polskiego pisarza fantastyki naukowej i futurologa.
Na naszą propozycję odpowiedziało dwoje uczniów: Zuzanna Garlej z klasy 5b oraz Tomasz Chruścik z klasy 4a, którzy na forum klasowym zostali nagrodzeni dyplomami oraz miłymi upominkami. Gratulujemy im pomysłowości i wspaniałych prac plastycznych powstałych na podstawie „Bajek robotów”.
Serdeczne podziękowania należą się nauczycielowi plastyki – pani Magdzie Kamińskiej oraz polonistom: pani Joannie Popowicz i pani Elżbiecie Zając za miłą współpracę oraz docenienie chęci, starań i zaangażowania młodych artystów ocenami.