Podsumowanie Tygodnia Bibliotek!

05.2022

Jak co roku chętnie włączyliśmy się w obchody Tygodnia Bibliotek. Oprócz promowania nowości książkowych, zaprosiliśmy naszych uczniów do udziału w akcji bibliotecznej „Napisz życzenia dla biblioteki”, która trwała od 4 do 13 maja. Trzeba przyznać, że odzew był wielce zadowalający, gdyż otrzymaliśmy aż 26 wspaniałych laurek z życzeniami, nie tylko dla szkolnej książnicy ale również dla bibliotekarzy. Prace zostały wyeksponowane na wystawie przed biblioteką, gdzie można je podziwiać. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż wszystkie dzieciaki z klasy 1b pod przewodnictwem wychowawcy pani Gabrieli Machejek wykonały na tę okazję kartki w formie lapbook-ów. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie i poświęcony czas. Wszyscy uczestnicy zaproponowanej przez nas zabawy otrzymali dyplomy oraz miłe upominki nawiązujące do święta bibliotek.