Konkurs na grafikę komputerową "Moja ulubiona pieśń patriotyczna"

06.2018

W maju, w ramach obchodów 100 - lecia odzyskania niepodległości przez Polskę , w szkole został przeprowadzony pierwszy etap  konkursu na grafikę komputerową  „Moja ulubiona pieśń patriotyczna ”.

Odbył się on w klasach trzecich.  Tam  1 miejsce otrzymał Franciszek Dąbrowski, 2 miejsce  Radosław Jakóbik,  a 3 miejsce Wojciech Korczyk.

W klasach piątych wyróżnili się odpowiednio  w 5a Karol Pawlik  i  w 5b Justyna Kumiega.

W klasach szóstych  pierwsze miejsca otrzymali:  w 6a Anna Pęczkowska,  w 6b Wiktoria Dubaj.

Nagrodzone prace  i kilka wyróżnionych wzięło udział w III edycji Międzyszkolnego Konkursu na grafikę komputerową  zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 4 im. Adama Mickiewicza w Jaworznie.

Tam wśród wszystkich  prac dwie uczennice zajęły wysokie miejsca za formę grafika komputerowa.

Są to:

2 miejsce  uczennica klasy 6b Wiktoria Dubaj ,

3 miejsce  uczennica klasy 6a Anna Pęczkowska.

W grupie młodszej wyróżnienie otrzymał Franciszek Dąbrowski z klasy 3a.