Jasełka w Domu Pomocy Społecznej

01.2019

WYJAZD DO DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ W JAWORZNIE

14 stycznia 2019 roku klasa 5 b wraz z p. Joanną Górecką i p. Piotrem Czerniewiczem, w ramach Szkolnego Klubu Wolontariatu, pojechała do Domu Pomocy Społecznej w Jaworznie, by wystawić Jasełka dla pensjonariuszy ww. ośrodka z okazji minionych świąt bożonarodzeniowych.

Po przedstawieniu dzieci i nauczyciele usiedli wraz z pensjonariuszami, by wspólnie pokolędować przy dźwiękach gitary, kilkoro uczniów nawet zagrało dla pensjonariuszy kolędy i pastorałki na przywiezionych przez siebie instrumentach.

Mieszkańcy DPS - u byli bardzo zadowoleni, chętnie śpiewali kolędy, a na twarzach niektórych z nich widać było wzruszenie.

Na koniec po złożeniu życzeń przez nauczycieli i klasę 5 b, pracownicy i pensjonariusze zapraszali naszą szkołę, byśmy jeszcze kiedyś ich odwiedzili.