Szkoła Podstawowa nr 14 im. Majora Henryka Sucharskiego w Jaworznie

Pedagog szkolny

 

 

 

Pedagog szkolny  - mgr  Katarzyna Czerkawska

 

tel. (32) 7629329

 

GODZINY PRACY :

PONIEDZIAŁEK    10:00 - 15:00

WTOREK   -----------------

 ŚRODA    -----------------

CZWARTEK   9:00 - 14:00

PIĄTEK    8:00 - 12:00

 

Artykuły

Przejdź do - BEZPIECZNE WAKACJE!!!

BEZPIECZNE WAKACJE!!!

DRODZY UCZNIOWIE!

WKRÓTCE WYCZEKIWANE PRZEZ WSZYSTKICH WAKACJE!!!Śmiech

To przyjemny czas zabawy, odpoczynku i nowych wrażeń. Nie zapominajcie jednak o bezpieczeństwie własnym i bliskich.

 

22
06.2023

Przejdź do - "Jestem bezpieczny na drodze"

"Jestem bezpieczny na drodze"

Poprzedni tydzień minął w naszej szkole pod hasłem "Jestem bezpieczny na drodze". Na zajęciach z wychowawcą odbyły się pogadanki nt. bezpiecznego zachowania się na drodze. Uczniowie klas 1-3 odgrywali scenki dramowe. Na lekcjach informatyki wyświetlane były filmiki edukacyjne dotyczące bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Na zajęciach plastycznych i technicznych uczniowie wykonywali plakaty. W świetlicy szkolnej odbyła się pogadanka dla uczniów klas 4-6 prowadzona przez funkcjonariusza Komendy Miejskiej Policji w Jaworznie. Wychowankowie świetlicy szkolnej przygotowali tematyczne kolorowanki.

Marzena Karwat - pedagog szkolny

17
02.2023

Bezpieczne Ferie 2023

Drodzy Uczniowie!!!

Zbliża się okres ferii zimowych. Niech to bedzie dla Was czas odpoczynku, dobrej zabawy i regeneracji sił. Pamietajcie o zasadach bezpieczeństwa.


10
01.2023

Przejdź do - Akcja Wirusoochrona w klasach 1-3

Akcja Wirusoochrona w klasach 1-3

W poprzednim tygodniu w klasach 1-3 przeprowadzone zostały zajęcia z wykorzystaniem dostarczonych przez PSSE w Jaworznie materiałów. Na początku zapoznano uczniów z najważniejszymi informacjami dotyczącymi prawidłowej higieny rąk, posługując się prezentacjami. Dzieci aktywnie brały udział w zajęciach; ich wiedza w tym temacie jest ogromna. Uczniowie klas 3 bezbłędnie wypełnili kolorowe karty pracy, potrafili wyjaśnić zagadnienia tam zawarte. Wszystkich uczniów zapoznano  z plakatem nt. Wirusoochrony oraz prawidłowym myciu rąk. Wykonując dostępną kolorowankę uczniowie klas 1-2 słuchali piosenki. Na koniec zajęć dzieci otrzymały ulotki dotyczące porównania objawów grypy i przeziębienia. Uczniom klas 3 wręczone zostały zakładki do książek oraz dyplomy, które były dodatkiem do Lekcji higieny rąk Elli i Maxa.

 

Marzena Karwat - pedagog szkolny

19
12.2022

XIX Konkurs Wiedzy o AIDS

1 grudnia – w Światowy Dzień Aids - odbył się XIX Konkurs Wiedzy o AIDS, który zorganizowany został przez I Liceum Ogólnokształcące w Jaworznie dla uczniów szkół podstawowych. Tegoroczny test przebiegał pod hasłem „Żyj zdrowo i bezpiecznie”. Uczniowie z klasy 8b – Amelia Mikos i Emil Żoczek godnie reprezentowali Szkołę Podstawową nr 14. W harmonogramie wizyty w liceum ujęto krótką prezentację nt. najważniejszych informacji związanych z HIV/AIDS, test wiedzy, zwiedzanie szkoły przez uczniów oraz wystąpienie edukatora, który zaprezentował obecną sytuację epidemiologiczą HIV/AIDS w Polsce i na świecie.

W XIX Konkursie Wiedzy o AIDS Amelia Mikos zdobyła III miejsce. Gratulacje!!!

 

Marzena Karwat – pedagog szkolny

Katarzyna Czerkawska – pedagog specjalny

02
12.2022