Olimpiada "Od przedszkolaka do olimpijczyka"

05.2023

Z przyjemnością informuję, że w dniu 13.05.2023 Grupa "B" z naszego oddziału przedszkolnego miała zaszczyt uczestniczyć w finale Olimpiady Sportowo-Rekreacyjnej "Od przedszkolaka do olimpijczyka".

Z wielką radością pragnę podzielić się wiadomością, że naszym przedszkolakom udało się zdobyć 4. miejsce w tej prestiżowej rywalizacji. To ogromny sukces, który należy uczcić.

Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności sportowe oraz umiejętność współpracy z innymi zespołami. Ich wysiłek, zaangażowanie i determinacja były widoczne przez cały turniej. Mimo młodego wieku, nasze przedszkolaki pokazały, że są pełne pasji i talentu.

Jestem przekonana, że możemy być niezwykle dumni z osiągnięcia naszej grupy "B". To doskonałe świadectwo ich pracy, ciężkiego treningu i wsparcia rodziców.

Gratulacje dla wszystkich dzieci z Grupy "B" za ich wysiłek i osiągnięcie 4. miejsca w finale Olimpiady Sportowo-Rekreacyjnej. Niech ten sukces będzie dla nas wszystkich źródłem inspiracji do dalszego rozwijania zdolności sportowych i rekreacyjnych naszych przedszkolaków.

Ewa Rzepska