Szkoła Podstawowa nr 14 im. Majora Henryka Sucharskiego w Jaworznie

Strona główna


Artykuły

SZCZEPIENIE UCZNIÓW W WIEKU 12 - 18 LAT

Czas na zwrot książek i podręczników do biblioteki!

Od dzisiaj nie można już wypożyczać książek, chętnie za to przyjmujemy zwroty książkowe. Wychowawcy poszczególnych klas dysponują grafikiem oddawania do biblioteki podręczników szkolnych. Na terenie szkoły pojawiły się również plakaty, przypominające wszystkim przemierzającym szkolne korytarze, o tym ważnym uczniowskim obowiązku przez udaniem się na błogi wakacyjny  odpoczynek. O dokonanie zwrotu wypożyczonych w roku szkolnym pozycji prosimy również pracowników szkoły. Do zobaczenia w bibliotece!

14
06.2021

Czytaj więcej o: Czas na zwrot książek i podręczników do biblioteki!
Przejdź do - Wyniki konkursu "Wiosenny witraż"

Wyniki konkursu "Wiosenny witraż"

Nasi uczniowie z klas młodszych wzięli udział w międzyszkolnym konkursie plastycznym: „Wiosenny witraż” organizowanym przez świetlicę Szkoły Podstawowej nr 21 w Jaworznie. Swoje prace zaprezentowały: Stawarz Lidia i Urszula z klasy 2 b, Czechowska Emilia z klasy 2 a, Sarnik Zuzanna z klasy 2 b.

Wyróżnienie otrzymała Adamczyk Hanna z klasy 2 a.
Gratulujemy!!!

09
06.2021

Czytaj więcej o: Wyniki konkursu "Wiosenny witraż"
Przejdź do - Dzień Dziecka w klasie 7a

Dzień Dziecka w klasie 7a

Uczniowie klasy VII A z okazji Dnia Dziecka najpierw w szkole grali w gry planszowe a następnie gościli na pizzy, frytkach i lodach w Borowej Chacie. Poniżej prezentujemy kilka wybranych zdjęć.

Anna Dzierwa-Jaromin

08
06.2021

Czytaj więcej o: Dzień Dziecka w klasie 7a
Przejdź do - Podsumowanie akcji bibliotecznej "Zareklamuj ciekawą książkę!"

Podsumowanie akcji bibliotecznej "Zareklamuj ciekawą książkę!"

Nadszedł już czas, aby podsumować biblioteczne przedsięwzięcie, które zostało ogłoszone tuż po Świętach Wielkanocnych i trwało do końca maja. Mowa tu oczywiście o akcji "Zareklamuj ciekawą książkę!", która została zaproponowana wszystkim uczniom naszej szkoły. Na naszą propozycję odpowiedziało pięć osób. Przygotowały one ilustracje oraz teksty promujące książki, które według nich są godne polecenia. Oto i oni:
Małgorzata Cudak z kl. 1b
Zuzanna Sarnik z kl. 1b
Alicja Pawlik z kl. 2a
Maciej Gębala z kl. 3a
Jakub Szyiński z kl. 4b
Wszystkie prace zostały opublikowane na stronie biblioteki, zaś zaangażowanie, chęci i wspaniałe pomysły uczniów nagrodzone dyplomami i miłymi upominkami na forum klasowym. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za aktywność wszystkim uczestnikom! Zapraszamy do galerii, gdzie można podziwiać nagrodzonych w naszej akcji uczniów! Mrugnięcie

07
06.2021

Czytaj więcej o: Podsumowanie akcji bibliotecznej "Zareklamuj ciekawą książkę!"