Dzień Kobiet w przedszkolu

03.2020

Jak ogród nie istnieje bez kwiatów, tak świat nie istnieje bez Kobiet”

Co roku obchodzony jest na całym świecie - Dzień Kobiet. W tym dniu w sposób szczególny podkreślane jest znaczenie oraz wartość każdej Kobiety w życiu codziennym. Także w naszym oddziale przedszkolnym nie mogło zabraknąć chwil na świętowanie tego Dnia. Już od rana dało się zauważyć, iż jest to dzień wyjątkowy. Wszystkie Panie były pięknie i odświętnie ubrane. Chłopcy, tacy ważni i poważni, naprawdę wyglądali jak dżentelmeni bardzo zmienieni, a to wszystko przez fryzury i miny beż żadnej smutnej „chmury”.
Na powitanie zaśpiewali koleżankom piosenkę „Dzień Kobiet…”, a później wręczyli im piękne niespodzianki, jakimi były spinki i gumki do włosów. Następnie przyszedł czas na łamigłówki i zagadki dla małej i zdolnej główki o różnych pracach i zawodach dla pań i panów. Na koniec, jak na każdej dobrej imprezie nie mogło zabraknąć tańców integracyjnych, słodkiego poczęstunku i zdjęć. W tym dniu było bardzo wiosennie, ciepło, a radość udzieliła się wszystkim małym i dużym, chłopcom i dziewczynkom.