Jesteś tutaj: Start / Nasze osiągnięcia

Kangur Matematyczny 2021

W roku szkolnym 2020/2021 w trybie stacjonarnym do międzynarodowego konkursu „Kangur Matematyczny 2021” przystąpiło 2308 uczniów z klas II i 3601 uczniów z klas III - IV z okręgu katowickiego. U nas w szkole w konkursie udział wzięło 16 uczniów. Czterech z klas III i dwanaścioro dzieci z klas II. Wyróżnienia zdobyli:

• Cymara Maja z klasy III b i tym samym pierwsze miejsce w Jaworznie, w regionie katowickim - 17.

• Szymocha Adam z klasy II a – piąte miejsce w Jaworznie i 31 w regionie katowickim.

Gratulujemy!

Natomiast wszystkim uczniom uczestniczącym w konkursie serdecznie dziękujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach Kangura Matematycznego.

Agnieszka Śliwińska

Wyniki Międzynarodowego Konkursu "KANGUR MATEMATYCZNY 2021"

06.2021

Przejdź do - Wakacyjny konkurs "Finansowa Podróż w czasie -czyli jak zmieniał się pieniądz na przestrzeni lat"

Wakacyjny konkurs pt."Finansowa Podróż w czasie -czyli jak zmieniał się pieniądz na przestrzeni lat" organizowany przez Warszawski Instytut Bankowości został rozstrzygnięty. I miejsce w tym konkursie zajęła Natalia Putek uczennica naszej szkoły.

Składamy serdeczne gratulacje.

Anna Szymanek

dyrektor szkoły

09.2020

Przejdź do - Konkurs multimedialny o Jaworznie

Konkurs multimedialny o Jaworznie

Konkurs Multimedialny o Jaworznie

Uczniowie z klasy ósmej Adam i Piotr oraz Zuzia z klasy piątej i Zosia z klasy szóstej wzięli udział w V Regionalnym Konkursie Multimedialnym o Jaworznie.
Zadania dotyczyły topografii, zabytków, ciekawych miejsc w naszym mieście. Rozwijały kreatywność i umiejętność pracy w zespole. Konkurs odbywał się drużynowo.

Nasza młodsza grupa Zuzia i Zosia zdobyły I miejsce w konkursie.
 Gratulujemy!!
Anna Wierzycka

12.2019

Przejdź do - "Polska w baśni i legendzie"

"Polska w baśni i legendzie"

Uczennica klasy 3a - Zosia Drapich zdobyła II miejsce w II Miejskim Konkursie Plastycznym "Polska w baśni i legendzie". Laureatce gratulujemy i życzymy dalszych suksesów.

Anna Bańkowska

11.2019

Przejdź do - XVIII Konkurs Piosenki Turystycznej i Ekologicznej

XVIII Konkurs Piosenki Turystycznej i Ekologicznej

Wyróżnienie
dla
Zespołu wokalnego „Zuchowe Nutki” z klasy II „b”
Wśród 345 uczestników XVIII Konkursu Piosenki Turystycznej i Ekologicznej zorganizowanego przez Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie oraz Klub MCKiS „Podłęże” w Jaworznie, wyróżnione zostały Zuchy z klasy II b z naszej szkoły: Ania Dubiel, Madzia Czarnecka i Nikola Gryboś. Dziewczynki do występu przygotowała pani Małgorzata Kozioł, a sukces przyniosło im wykonanie piosenki: „Jak dobrze nam zdobywać góry”.
                                                                                                                                                                           Gratulacje!

10.2019