Jesteś tutaj: Start / Nasze osiągnięcia

Nasze osiągnięcia

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"

Uczennica naszej szkoły Pola Rutkowska z klasy 3a zdobyła Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur Matematyczny", zajęła też 4 miejsce w całym powiacie. Poli serdecznie gratulujemy sukcesu

07
06.2024

Przejdź do - Międzyszkolny konkurs świetlicowy

Międzyszkolny konkurs świetlicowy

W międzyszkolnym konkursie świetlicowym „Kartka dla mamy” Zuzanna Nowak z klasy II otrzymała wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy talentu.

07
06.2024

Przejdź do - Miejski Konkurs Piosenki Dziecięcej "Jaworuś.... Jaworek... 2024"

Miejski Konkurs Piosenki Dziecięcej "Jaworuś.... Jaworek... 2024"

24 kwietnia  w Młodzieżowym Domu Kultury im. Jaworzniaków odbył się Miejski Konkurs Piosenki Dziecięcej "Jaworuś.... Jaworek... 2024" pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Jaworzna Pawła Silberta. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy 3 b: Liliana Adamczyk, Kornelia Jaworek, Hania Kastelik, Hania Kustrin i  Blanka Wojtak przygotowane przez p. Gabrielę Machejek. Dziewczynki zaprezentowały się świetnie i zostały docenione przez jury konkursu. Borowe Nutki, (taką nazwę nosi zespół) zajęły I miejsce, natomiast w kategorii solistów I miejsce zdobyła Blanka. Gratulujemy sukcesu.

26
04.2024

Przejdź do - Konkurs "Płyń głosie po rosie"

Konkurs "Płyń głosie po rosie"

W dniu 22 kwietnia odbył się  Konkurs Piosenki "Płyń głosie po rosie" zorganizowany przez Państwową Szkołę Muzyczną w Jaworznie. Nasza szkolę reprezentowały uczennice klasy 2a i 3b. W kategorii klas I-II wyróżnienie zdobyły Zosia Bisaga, Gabrysia Florczak i Oliwia Wróbel. Blanka Wojtak z klasy 3b zajęła I miejsce w kategorii klas trzecich.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!

24
04.2024

Przejdź do - Konkurs "Polska w NATO"

Konkurs "Polska w NATO"

Przejdź do - Ogólnopolski Konkurs Kolęd i Pastorałek

Ogólnopolski Konkurs Kolęd i Pastorałek

Na początku ferii odbył się Ogólnopolski Konkurs Kolęd i Pastorałek, w którym wzięła udział uczennica naszej szkoły Blanka Wojtak zajmując III miejsce w kategorii klas I-III. Gratulujemy!!!

17
02.2024