Jesteś tutaj: Start / KONKURSY

Przejdź do - Konkurs "Bombka świąteczna" - rozstrzygnięty

Konkurs "Bombka świąteczna" - rozstrzygnięty

Wpłynęło ponad 20 bombek od naszych uczniów z klas I-III na konkurs "Bombka świąteczna". Jury miało trudny orzech do zgryzienia, gdyż prace były bardzo ciekawie wykonane, ale ostatecznie wyłoniono Laureatów konkursu.

Przypominamy, że wszystkie bombki można nabyć jutro, tj. 10 grudnia na Jarmarku Świątecznym w godzinach 9-13 na jaworznickim rynku.

Nagrody i dyplomy wręczone zostaną uczniom na styczniowym apelu w szkole. Dziekujemy za wszystkie bombki, a Laureatom serdecznie gratulujemy Uśmiech

Organizator: Joanna Górecka

12.2022

Konkurs "Bombka świąteczna"

11.2022

Konkurs z chemii

Zapraszam uczniów klas VII i VIII do wzięcia udziału w konkursie chemicznym pt. „W świecie cząsteczek”.

Konkurs polega na wykonaniu modelu wybranego związku chemicznego składającego się z co najmniej 8 atomów. Do przygotowania modelu kulkowego uczniowie mogą użyć modeliny, piłeczek pingpongowych, bombek choinkowych, kulek styropianowych, wykałaczek, zapałek itp. Uczniowie do modelu muszą dołączyć imię, nazwisko, klasę oraz nazwę związku, który dany model obrazuje.

Podczas konkursu ocenie podlegać będą:

-pomysłowość doboru związku chemicznego

- uwzględnienie masy i rodzaju atomów (wielkość i barwa kulek)

-uwzględnienie wiązań chemicznych występujących w danym związku

- estetyka pracy

Dyskwalifikacji podlegać będą modele nieopisane oraz modele nie przedstawiające rzeczywistego związku chemicznego.

Prace należy składać u nauczyciela chemii do dnia 16.12.22

Bliższe informacje na temat konkursu można uzyskać u nauczyciela chemii.

Organizator: Anna Dzierwa-Jaromin

11.2022

Zaproszenie do udziału w konkursie plastycznym pn. "Dokąd nocą tupta jeż"

„ BARWY JESIENI – JESIEŃ PĘDZLEM MALOWANA”

Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Jaworznie

zaprasza do udziału w konkursie

BARWY JESIENI – JESIEŃ PĘDZLEM MALOWANA”

międzyszkolny konkurs plastyczny

Regulamin :

1. Organizatorem konkursu jest świetlica szkolna w Szkole Podstawowej nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Jaworznie.

2. Na konkurs przyjmowane są prace inspirowane tematyką jesieni.

3. Konkurs adresowany jest do dzieci szkół podstawowych klas I-VIII.

4. Technika: forma płaska w formacie A-3 lub A-4, malowanie farbami plakatowymi lub akwarelowymi.

5. Każda praca powinna być zaopatrzona w metryczkę zawierającą: tytuł pracy, imię i nazwisko autora, wiek, szkołę, klasę oraz numer telefonu szkoły lub inny telefon kontaktowy. Do pracy należy dołączyć wypełnioną zgodę na przetwarzanie danych osobowych (załącznik do regulaminu). Organizator nie zwraca nadesłanych prac.

6. Prace należy składać do dnia 20.10.2022 r. w Szkole Podstawowej nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Jaworznie, ul. Kasprzaka 6 (świetlica szkolna) tel. 32 7629270.

7. Wyniki tego konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej SP 3 w Jaworznie https://sp3.jaworzno.edu.pl w dniu 03.11.2022 r.

8. Organizator przewiduje nagrody rzeczowe oraz wystawę nagrodzonych prac na stronie internetowej szkoły.

Załącznik

09.2022