Jesteś tutaj: Start / KONKURSY

Przejdź do - konkurs historyczno-marynistyczny ARMADA 2020 trwa do 20 grudnia 2020 roku

konkurs historyczno-marynistyczny ARMADA 2020 trwa do 20 grudnia 2020 roku

Celem konkursu jest propagowanie polskich tradycji marynistycznych. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Uczniowie biorący udział w konkursie proszeni są o wykonanie pracy plastycznej (wykonanej w dowolnej technice – malarstwo, rysunek, collage w orientacji poziomej) związanej z historią polskiego okrętu wojennego Błyskawica.

Krótka historia polskiego niszczyciela Błyskawica jest zamieszczona na przygotowanej karcie konkursowej w formacie PDF, dostępna jest również na naszej stronie internetowej www.okretypodwodne.edu.pl zakładka Konkursy.

Regulamin konkursu jest dostępny na stronie internetowej www.okretypodwodne.edu.pl/konkursy/

Konkurs ARMADA 2020 odbywa się za pośrednictwem Internetu. Wszystkie prace muszą być dostarczone po uprzednim zeskanowaniu i przesłane do 20 grudnia 2020 roku. Zeskanowane prace powinny być zapisane w formacie PDF lub JPG w rozdzielczości 300 DPI. Wielkość pracy to format A4.
Prace konkursowe prosimy przesłać na adres e-mailowy: okretypodwodne@op.pl

Więcej informacji na temat konkursu dostępne jest na stronie www.okretypodwodne.edu.pl.

Wszystkie nadesłane prace zostaną opublikowane w albumie ARMADA 2020.

Konkurs jest pod honorowym patronem:

- Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni
- Stowarzyszenie RdDiM (Razem dla Dzieci i Młodzieży)
- Wydawnictwo Rebis

Organizatorami konkurs są:

Witryna historyczno-marynistyczna www.okretypodwodne.edu.pl oraz

Liceum Ogólnokształcące Sióstr Salezjanek z Ostrowa Wielkopolskiego.

11.2020

KONKURS "JAWORZNICKI OKOLICZNOŚCIOWY BANKNOT"

Zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w konkursie inaugurującym obchody 120-lecia miasta Jaworzna "Jaworznicki okolicznościowy banknot". Konkurs organizowany jest przez Urząd Miejski w Jaworznie, Muzeum Miasta Jaworzna oraz III Liceum Ogólnokształcące im. Orła Białego w Jaworznie pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Jaworzna.

W załącznikach dostępne są informacje na temat konkursu:

* informacja prasowa

* karta uczestnictwa