Jesteś tutaj: Start / Z życia szkoły

Zabawa karnawałowa

Drodzy uczniowie!

Zapraszamy na zabawę karnawałową. W związku z tym wydarzeniem samorząd uczniowski organizuje konkurs na "Najciekawszą maskę karnawałową". Zaprojektuj swoją maskę karnawałową i przyjdź w niej na bal, a my wybierzemy 3 najciekawsze pomysły, które zostaną nagrodzone! Liczymy na Waszą kreatywność!

02.2023

Apel porządkowy klas 4-8

Na dzisiejszym apelu porządkowym SU wręczono nagrody za osiągnięcia w konkursach z języka angielskiego, chemii, zawodach sportowych oraz konkursach bibliotecznych.

W konkursie andrzejkowym na najfajniejszy kostium:
1 miejsce dla Natalii D. z klasy 2b
2 miejsce dla Jagody W. z klasy 1a
3 miejsce dla Agatki Sz. z klasy 1a
To wszystko dzięki Państwa głosom na FB

W konkursie języka angielskiego i niemieckiego na najpiękniejszy kalendarz adwentowy ze słówkami:
- w kategorii klas 1-3 :
1 miejsce dla Natalki N. z klasy 2a
2 miejsce dla Natalki D. z klasy 2b
- w kategorii klas 4-8:
1 miejsca dla Alicji P. i Wiktora Sz. oboje z klasy 4a
2 miejsca dla Alicji M. i Doriana S. z klasy 6a
3 miejsce dla Natalki P. z klasy 8a

W ogólnopolskim konkursie angielskiego „Zostań Mistrzem Słówek” 3 miejsce otrzymał Wiktor S. z klasy 5b !

W plastycznym konkursie bibliotecznym „Portret Marii Konopnickiej” dyplom za udział otrzymał Brajan W. z klasy 4a.

W konkursie z chemii „W świecie cząsteczek”:
1 miejsce dla Natalki P. z klasy 8a
2 miejsce dla Amelki M. z klasy 8b
3 miejsce dla Mai B. z 8a

W rozgrzewkach klas 4-5 piłki nożnej:
1 miejsce dla drużyny Niemiec
2 miejsce dla drużyny Włoch
3 miejsce dla drużyny Argentyny

Królem strzelców został Marcin R. z klasy 5 b

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Zapraszamy do udziału w konkursach i do obejrzenia zdjęć!

02.2023

Przejdź do - Apel podsumowujący w klasach I - III

Apel podsumowujący w klasach I - III

Przed feriami odbył się apel zorganizowany przez opiekunów młodszej grupy wiekowej p. Gabrielę Machejek i Annę Bańkowską. Podsumowano szkolne konkursy miesiąca listopada i grudnia oraz nagrodzono laureatów.
W konkursie "Portret mojego pluszaka" I miejsce zajęła Kalinka z kl. 3 a, II miejsce Lilianka z kl. 2 b, III miejsce Jagoda z kl. 1 a, Aixuan z kl. 2 a i Małgosia z kl. 3 b.
Zwycięzcy konkursu: "Bombka świąteczna" to: I miejsce Oliwia z kl 2 a, II miejsce Aleksandra z kl. 2 a, III miejsce Jagoda z kl. 1 a oraz Natalia i Wiktoria z kl. 2 a, wyróżnienie przyznano Lidii z kl. 3 a.
Laureatki konkursu "Portret Marii Konopnickiej" to: Oliwia z kl. 2 a, Emilia z kl. 2 b.
Natomiast najlepsi czytelnicy miesiąca listopada to Milena, Jagoda i Agata z kl. 1a oraz Ola z 2a, a miesiąca grudnia to: Maja z kl. 1a, Natalia, Julia, Ola z kl. 2 a i Dominika z kl. 2 b.
Podsumowano rownież konkurs plastyczny na temat tolerancji "Inny - nie znaczy gorszy", w którym nagrody otrzymali uczniowie klasy 3 a: I miejsce Emma , II miejsce Natalia i III miejsce Kacper. W konkursie świetlicowym "Kolorowanki-relaksanki" I miejsce zajęła Blanka z kl. 2 b, II miejsce Hania z kl. 2 b, III miejsce Aleks z kl. 2 a.

Wszystkim laureatom gratulujemy !!!
Gabriela Machejek

01.2023

Dzień Bezpiecznego Internetu

Dzień Bezpiecznego Internetu świętować będziemy 7 lutego 2023 roku. Jest on obchodzony od 2004 roku z inicjatywy Komisji Europejskiej. Akcja ma na celu inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i nastolatków do sieci, zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa online, a także promocję pozytywnego wykorzystywania internetu. Zapraszamy do udziału:)