Podziękowania dla firmy ART-COM za upominki

Składamy serdeczne podziękowania firmie ART-COM  za przekazane upominki i Wam drodzy Rodzice za głosy na naszą szkołę.

Przekazane gry  oraz puzzle napewno umilą uczniom naszej szkoły  czas spędzony na świetlicy szkolnej.

02.2023

Koduj z Gigantami - RETROPROGRAMOWANIE

Drodzy Rodzice,

trwają zapisy na Koduj z Gigantami – ,,RETROPROGRAMOWANIE” – największą akcję edukacyjną bezpłatnych warsztatów programistycznych dla dzieci i młodzieży w Polsce!

Wydarzenie wspierają MEN, GovTech, Janusz Cieszyński Sekretarz Stanu w KPRM ds. Cyfryzacji, NASK i ORE, Prezydent Miasta Jaworzno Pan Paweł Silbert oraz włodarze miast. Wraz z naszymi patronami honorowymi serdecznie zapraszamy Państwa uczniów do udziału w akcji.

12. edycja Koduj z Gigantami „RETROPROGRAMOWANIE” to cykl ogólnopolskich, bezpłatnych warsztatów z programowania dla uczniów szkół podstawowychponadpodstawowych, prowadzony przez najlepszych trenerów.

Warsztaty odbędą się stacjonarnie 28 stycznia oraz 11 lutego 2023 r. w sali szkoleniowej przy ulicy Karola Olszewskiego 22 w Jaworznie.

Tym razem tematem przewodnim będzie „RETROPROGRAMOWANIE”,

Dzięki wykorzystaniu wielu nowoczesnych środowisk programowania spróbujemy połączyć ze sobą świat dzieci i świat rodziców.

Warsztaty umożliwiają poznanie podstaw programowania w środowiskach takich jak:

Klasy 1-3 szkoły podstawowej: Scratch, Minecraft

Klasy 4-6 szkoły podstawowej: Scratch, App Inventor

Klasy 7-8 szkoły podstawowej oraz szkoły ponadpodstawowe: C#, Python,C++

Aby wziąć udział w zajęciach, wystarczy indywidualnie zarejestrować się na stronie: www.kodujzgigantami.pl

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów do udziału w naszych warsztatach - zarówno osoby, które dopiero rozpoczynają przygodę z programowaniem, jak również entuzjastów komputerów i nowych technologii.

01.2023

Wesołych Świąt

12.2022

Przejdź do - Podsumowanie akcji TALENCIAKI

Podsumowanie akcji TALENCIAKI

Składamy serdeczne podziękowania dla wszystkich osób, które

włączyły się do akcji SZKOŁY PEŁNE TALENTÓW i przekazały na rzecz naszej szkoły talenciaki. Dzięki Państwa zaangażowaniu uzbieraliśmy ich 9093!

Zgromadzone talenciaki wymieniliśmy na:

- chustę animacyjną

- zestaw 12 piłek Skin-Softi (3 komplety)

- pakiet gier planszowych (dla dzieci młodszych)

- pakiet gier planszowych (dla dzieci starszych)

- zestaw szachów ( 10 kompletów)

- pudełko z instrumentami (duży zestaw)

- zestaw do nauki geometrii, konstrukcyjno-manipulacyjny

- zestaw tangramów (3 komplety)

- zestaw brył

- zestaw do eksperymentów ; pojemności

- zestaw geometryczny; przybory do rysowania

- amerykański głośnik MEDION LIFE

Chusta animacyjna urozmaici zajęcia rekreacyjne, zabawy integracyjne. Miękkie, piankowe piłki są na wyposażeniu oddziału przedszkolnego i świetlicy szkolnej. Z gier planszowych, dydaktycznych, układanek konstrukcyjno-manipulacyjnych uczniowie mogą korzystać w świetlicy szkolnej. Instrumenty muzyczne będą uświetniały lekcje muzyki. Pomoce matematyczne posłużą Wam podczas lekcji matematyki.

12.2022

Harmonogram Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

rok szkolny 2022/2023

II etap