KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 14 w Jaworznie informuje, iż zgodnie z decyzją MEN, nauka zdalna zostaje wydłużona do dnia 3 stycznia 2021 roku.

Anna Szymanek

11.2020

Prezentacja ZLO w ramach edukacji zdrowotne dla rodziców i uczniów

Kształcenie na odległość w klasach I-III szkoły podstawowej – poradnik MEN

Ministerstwo Edukacji Narodowej przygotowało praktyczny poradnik dotyczący zdalnej edukacji w klasach I-III szkoły podstawowej. W materiale zebrano wskazówki dotyczące planowania i organizacji czasu spędzanego z dzieckiem w domu oraz odnośniki do materiałów, które mogą być wykorzystywane do kontynuowania nauki na odległość. Przedstawiono także praktyczne porady na temat wczesnego wspomagania rozwoju realizowanego w warunkach domowych. Z poradnika mogą korzystać rodzice oraz nauczyciele uczniów z klas I-III szkoły podstawowej. Zachęcamy do zapoznania się z publikacją.

Kształcenie na odległość w klasach I-III szkoły podstawowej – poradnik MEN

KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY

Szanowni Rodzice i Uczniowie

Zgodnie z decyzją Ministra Edukacji Narodowej i Nauki, do 29 listopada br. przedłużone zostało zawieszenie zajęć stacjonarnych dla uczniów klas IV-VIII. Uczniowie klas I-III przechodzą na naukę zdalną od dnia 09.11.2020 r. do dnia 29.11.2020 r.. Zajęcia będą odbywać się zgodnie z aktualnym rozkladem zajęć poprzez platformę Microsoft Teams.

Anna Szymanek
dyrektor szkoły

11.2020

WEWNĘTRZNA PROCEDURA BEZPIECZEŃSTWA NA TERENIE ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO - COVID-19