Jesteś tutaj: Start / Oddziały przedszkolne

Oddziały przedszkolne

W roku szkolnym 2023/ 2024 w naszej szkole utworzone zostały dwa oddziały przedszkolne:

P „A”

wych. mgr Leokadia Dolega, wych. mgr  Ewa Rzepska

Oddział funkcjonuje w godzinach 600 – 1600, uczęszczają do niego dzieci 3-, 4-, 5- letnie.

P „B”

wych. mgr  Paulina Harasim

Oddział funkcjonuje w godzinach 830 – 1330, uczęszczają do niego dzieci 5-, 6-letnie.

W oddziałach przedszkolnych zajęcia prowadzą również:

• mgr Joanna Bolek – logopedia,
  • mgr Karolina Żbik – język angielski,
  • mgr Daniel Tarasek– religia.

Drogie Przedszkolaki!!!

Szanowni Rodzice, Drogie Przedszkolaki!!!

Wakacje mijają, już niedługo spotkamy się w naszych oddziałach przedszkolnych,

dlatego pragniemy przekazać kilka ważnych informacji:

• ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY GRUPA „A” pracuje w godz. 6.00 - 16.00

• ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY GRUPA „B” pracuje w godz. 8.30 - 13.30

• Dzieci przyprowadzamy do godz. 8.30 (najpóźniej)

• Każde dziecko lub jego opiekun musi posiadać Jaworznicką Kartę Miejską (PILNIE należy ją WYROBIĆ w PKM Jaworzno), by codziennie rejestrować wejścia i wyjścia dziecka z przedszkola; przed pierwszym użyciem karty należy ją zarejestrować w sekretariacie szkoły.

• Rodziców zapraszamy na zebranie  w dniu 02.09. 2022r. (piątek ) o  godz.16.00

Podczas zebrania zostaną przekazane informacje związane z funkcjonowaniem grup w roku szkolnym 2022/2023.

08.2022

WAŻNY KOMUNIKAT

Od 19 kwietnia 2021 r. zostaje przywrócona stacjonarna działalność przedszkoli, innych form wychowania przedszkolnego oraz oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 15 kwietnia 2021 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Procedury bezpieczeństwa na terenie oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 14 w Jaworznie wprowadzone Zarządzeniem dyrektora szkoły we wrześniu 2020 r. są nadal obowiązujące.

Drodzy Rodzice / opiekunowie prawni w związku z powyższym prosimy o wypełnienie oświadczenia aktualizacyjnego załącznik nr 3 do procedury bezpieczeństwa na terenie oddziału przedszkolnego w czasie trwania koronawirusa COVID-19. Oświadczenie obowiązuje w przypadku powrotu dziecka  po dłuższej nieobecności lub w przypadku nietypowych objawów chorobowych. W dniu przyprowadzenia dziecka do przedszkola obowiązkiem rodzica jest dostarczenie wypełnionego dokumentu. W przypadku braku możliwości wydrukowania  oświadczenia , druk dostępnym będzie w przedszkolu.

04.2021

Przejdź do - "MOGĘ! Zatrzymać SMOG -Przedszkolaku złap oddech"

"MOGĘ! Zatrzymać SMOG -Przedszkolaku złap oddech"

W ramach II edycji kampanii edukacyjno informacyjnej pn.:

"MOGĘ! Zatrzymać SMOG - Przedszkolaku złap oddech."

współfinansowanej przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach ze środków Województwa Śląskiego otrzymaliśmy dla oddziałów przedszkolnych dwa oczyszczacze powietrza.

Przedszkolaki złapią oddech, cieszą się czystym powietrzem.

01.2021

Procedura bezpieczeństwa na terenie oddziału przedszkolego

• Prosimy o zapoznanie się z PROCEDURĄ BEZPIECZEŃSTWA.
  • Rodzice dostarczają Załączniki 1 i Załącznik  2 najpóżniej w momencie przyprowadzenia dziecka do oddziału przedszkolnego tj. 01.09.2020 r.
  • Załącznik nr 3 dostarczamy do oddziału przedszkolnego tylko w przypadku wystąpienia u dziecka objawów chorobowych, po przebytej chorobie lub jeśli wśród domowników zalecono okres kwarantanny, po dłuższej nieobecności.
  • Dzieci należy przyprowadzić do oddziału przedszkolnego najpóźniej do godziny 8.30;
  • Do oddziału przedszkolnego przyprowadzane są dzieci ZDROWE (bez kataru, kaszlu, wysypki, biegunki i innych obajwów chorobowych);
  • Rodzic ma obowiązek założenia Jaworznickiej Karty Miejskiej w celu codziennej rejestracji pobytu dziecka w oddziale przedszkolnym.

08.2020