Jesteś tutaj: Start / Oddziały przedszkolne

Oddziały przedszkolne

W roku szkolnym 2020/ 2021 w naszej szkole utworzone zostały dwa oddziały przedszkolne:

P „A”

wych. mgr Leokadia Dolega, wych. mgr Maria Wątroba

Oddział funkcjonuje w godzinach 600 – 1600, uczęszczają do niego dzieci 3-, 4- letnie.

P „B”

wych. mgr Mariola Gładys

Oddział funkcjonuje w godzinach 830 – 1330, uczęszczają do niego dzieci 5-, 6-letnie.

Listy dzieci z podziałem na grupy oddziałów przedszkolnych umieszczone są na drzwiach budynku szkoły.

W oddziałach przedszkolnych zajęcia prowadzą również:

• mgr Joanna Bolek – logopedia,
  • mgr Magdalena Korczyk – język angielski,
  • mgr Krystian Gierczyk – religia.

Procedura bezpieczeństwa na terenie oddziału przedszkolego

• Prosimy o zapoznanie się z PROCEDURĄ BEZPIECZEŃSTWA.
  • Rodzice dostarczają Załączniki 1 i Załącznik  2 najpóżniej w momencie przyprowadzenia dziecka do oddziału przedszkolnego tj. 01.09.2020 r.
  • Załącznik nr 3 dostarczamy do oddziału przedszkolnego tylko w przypadku wystąpienia u dziecka objawów chorobowych, po przebytej chorobie lub jeśli wśród domowników zalecono okres kwarantanny, po dłuższej nieobecności.
  • Dzieci należy przyprowadzić do oddziału przedszkolnego najpóźniej do godziny 8.30;
  • Do oddziału przedszkolnego przyprowadzane są dzieci ZDROWE (bez kataru, kaszlu, wysypki, biegunki i innych obajwów chorobowych);
  • Rodzic ma obowiązek założenia Jaworznickiej Karty Miejskiej w celu codziennej rejestracji pobytu dziecka w oddziale przedszkolnym.

08.2020

Szanowni Rodzice
Przekazujemy Państwu "Zasady zapisu dzieci do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych"
prowadzonych przez Gminę Miasta Jaworzna, które będą pełniły dyżur wakacyjny, w roku szkolnym 2018/2019, tj. w lipcu i sierpniu 2019 r."

03.2019

Przerwa w pracy przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w roku szkolnym 2018/2019

Zarządzenie Prezydenta Miasta Jaworzna z dnia 26 lutego 2019 r. w sprawie ustalenia przerw w pracy przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Miasta Jaworzna, w roku szkolnym 2018/2019.

03.2019