Dzień Kobiet w grupie A

Dzień Kobiet
8 marca -  to wyjątkowy dzień, ważny dla wszystkich kobiet, zarówno tych dużych, jak i małych. Chłopcy złożyli życzenia, tradycyjnie zaśpiewali swoim koleżankom uroczyste „100 lat” i wręczyli piękne laurki i upominki. Chłopcy ze szczególnym zaangażowaniem starali się, aby ten dzień uczynić wyjątkowo miłym. Jako mali dżentelmeni, wyręczali dziewczynki w codziennych obowiązkach. Było można usłyszeć taneczną muzykę, w rytm której bawiły się zarówno dziewczynki, jak i chłopcy. Wiele radości sprawiły dzieciom przygotowane z tej okazji zabawy. Uśmiechnięte buzie przedszkolaków, a zwłaszcza dziewczynek świadczyły o miło spędzonym czasie. Święto Kobiet, które corocznie obchodzimy w naszym przedszkolu, to doskonały sposób do kształtowania u dzieci nawyku obdarowywania upominkami swoich najbliższych. Wszystkie kobietki, te małe i duże, dziękują chłopcom za piękne życzenia i kwiaty.

03.2024

Dzień Dinozaura

DZIEŃ DINOZAURA

Dzień Dinozaura był niezapomnianym przeżyciem dla naszych małych odkrywców! Dzieci miały okazję zgłębić tajemnice prehistorycznego świata, ucząc się fascynujących faktów o dinozaurach i ich historii. Wspólnie układaliśmy puzzle, bawiliśmy się w grę "Pozy jaja" oraz kolorowaliśmy przygotowane kolorowanki. Nie zabrakło też emocjonującej gry w memory, która rozwijała pamięć i koncentrację. Największą frajdą było jednak układanie dinozaurów według wzoru w ramce, co rozbudzało kreatywność i zdolności manualne dzieci. Dzięki tym aktywnościom nasze przedszkolaki nie tylko świetnie się bawiły, ale też poszerzyły swoją wiedzę o fascynującym świecie dinozaurów!

03.2024

Walentynki w grupie A

02.2024

Przejdź do - Dzień Babci i Dziadka w grupie przedszkolnej A

Dzień Babci i Dziadka w grupie przedszkolnej A

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dlatego dzieci z grupy „A” gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z tej okazji. Babcie i Dziadkowie mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym. Dzieci pod czujnym okiem wychowawczyń zaprezentowały wiersze, piosenki oraz taniec, który ćwiczyły na tę uroczystość.  W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wspaniale wystąpiły przed bliskimi, a następnie zaprosiły babcie i dziadków na słodki poczęstunek, aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek i po raz kolejny podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie.
To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy.

01.2024

Przejdź do - Bal karnawałowy w oddziale przedszkolnym A

Bal karnawałowy w oddziale przedszkolnym A

BAL KARNAWAŁOWY

Bal karnawałowy to dzień niezwykły, wyczekiwany. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.  W piątek 26 stycznia w naszym oddziale przedszkolnym odbył się wielki bal karnawałowy. Tego dnia  już od rana pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było spotkać  motylka, pszczółkę, wróżkę, królewny, strażaka, Spider-Mana, kota w butach… nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Kiedy pojawiły się pierwsze rytmy wesołej muzyki, to wszystkie przedszkolaki z wielką ochotą rozpoczęły pląsy i tańce. Wszyscy bawili się znakomicie. Jednym słowem zabawa na 102!!!.
Zabawy, humoru i radości było co niemiara. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.

01.2024