Grupa A

Organizacja pracy zdalnej w oddziale przedszkolnym grupa „A”

w dn. 29.03.2021r. - 09.04.2021 r.

Zajęcia w oddziale przedszkolnym grupa „A” będą prowadzone za pomocą aplikacji TEAMS.

1. Codzienny rozkład zajęć zdalnych przedstawia się następująco:

I. 8.30 – 9.30 - zabawy swobodne dziecka.

II. 9.30 – 10:10 - realizacja zadań edukacyjnych – zdalnie - (20 min. połączenia video) oraz 20 min. pracy własnej dziecka.

III. 10.10 – 13.30 - zabawy na świeżym powietrzu, spacery, słuchanie, oglądanie bajek, obserwacje przyrodnicze, zabawy konstrukcyjne, gry dydaktyczne,słuchanie muzyki relaksacyjnej, zabawy ruchowe oraz swobodne.

2. Materiały dydaktyczne z propozycjami aktywności dzieci na poszczególne dni tygodnia będą zamieszczane na platformie TEAMS lub przesyłane za pośrednictwem poczty e-mail.

3. Możliwy będzie codzienny kontakt telefoniczny (rozmowa, sms) lub e-mail w wychowawcami grupy „A” w godz. 8.30 – 13.30.

4. W ramach pracy zdalnej realizowane będą także zajęcia z religii, j. angielskiego oraz pomocy psychologiczno- pedagogicznej według dotychczasowego planu zajęć.

wych. Maria Wątroba

Nasze miasto

Poznajemy herb Jaworzna.

Dzień Kobiet

Karnawał

WSZYSCY BAWIĄ SIĘ WSPANIALE,
 JAK CO ROKU W KARNAWALE

Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni.

Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

Tak też było u nas w dniu 11 lutego. Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w sali przedszkolnej można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, itd., nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.
Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Dzieci świetnie się bawiły, uczestnicząc we wspólnych zabawach

i konkursach. Muzyka porwała wszystkich do tańca w rytm samby, walczyka i popularnych kaczuszek. W trakcie karnawałowego szaleństwa był czas na soczek oraz słodką przekąskę, jak również na pamiątkowe zdjęcia.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom

i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.

Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie
             w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Kolejny bal karnawałowy już za rok :)

Leokadia Dolega

Maria Wątroba

Taniec ze wstążkami

Tańczymy do utworu A. Vivaldi`ego "Wiosna".

02.2021