Grupa A

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Spotkanie z Mikołajem w przedszkolu w grupie A

Spotkanie z Mikołajem w przedszkolu w grupie A

07
12.2023

Przejdź do - Mikołajkowe czytanie w przedszkolu w grupie A

Mikołajkowe czytanie w przedszkolu w grupie A

Podczas spotkania z bibliotekarzem dzieciaki wysłuchały opowiadania, w którym chłopiec o imieniu Tom Tom nie był zadowolony z prezentu, dlatego postanowił odnaleźć Świętego Mikołaja, oddać mu otrzymany samochodzik z małymi kółkami i zażyczyć sobie wymarzony rower. Jednak gdy po długiej podróży wreszcie się z nim spotkał okazało się, że Święty Mikołaj jest smutny, bo po raz kolejny nie dostał od nikogo prezentu, dlatego chłopiec zamiast zgłaszać pretensje podarował mu swój prezent. Zadowolony obdarowany zabrał Toma Toma na przejażdżkę saniami zaprzężonymi w renifery a na koniec podarował wymarzony rower. Dzieci z uwagą wysłuchały treści, następnie wspaniale pokolorowały prezenty dla Świętego Mikołaja. Spotkanie uważa się za bardzo udane!

07
12.2023

Przejdź do - Barbórka czyli Dzień Górnika

Barbórka czyli Dzień Górnika

BARBÓRKA, CZYLI DZIEŃ GÓRNIKA
 
W naszym przedszkolu mieliśmy wyjątkowego gościa - górnika, który odwiedził nas z okazji Dnia Górnika. Wzbudził ogromne zainteresowanie dzieci, opowiadając fascynujące historie o swojej pracy pod ziemią. Z dumą prezentował sprzęt górniczy, a dzieci mogły zadawać mu pytania i dotykać elementów używanych w kopalni.
 
 
 

05
12.2023

Przejdź do - Ćwiczenia matematyczne - liczymy parasole - oddział przedszkolny grupa _A_

Ćwiczenia matematyczne - liczymy parasole - oddział przedszkolny grupa _A_

05
12.2023

Przejdź do - Dzień Kredki w grupie A

Dzień Kredki w grupie A

DZIEŃ KREDKI
 
 
 
Dzień Kredki w przedszkolu był pełen kolorowej zabawy i artystycznych eksperymentów. Dzieci, wyposażone w kredki, tworzyły pełne barw rysunki pod okiem nauczycieli. Sala przedszkolna ożyła kreatywnością, a dzieci dzieliły się pomysłami, ucząc się jednocześnie współpracy. To był dzień pełen uśmiechów i niezapomnianych chwil twórczych.
 

05
12.2023