Grupa A

Zajęcia matematyczne

02.2023

Wesołe zabawy w sali zabaw

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka. Kochają bezwarunkową miłością i rozpieszczają swoje wnuczęta, a „Dzień Babci i Dziadka” to najpiękniejsze dni, w których obdarzani są Oni szczególnymi dowodami miłości. Właśnie o tym zapewniały, recytując wiersze i śpiewając radośnie piosenki, dzieci z grupy 3,4,5-latków, którzy 31 stycznia 2023 r. gościły w przedszkolu szczególne osoby – swoje Babcie i Dziadków. Przedszkolaki w formie wierszy złożyły Babciom i Dziadkom serdeczne życzenia oraz wręczyły przygotowane laurki. Był wspólny taniec z Babciami i Dziadkami, a także wspaniała zabawa podczas konkursów, w których również uczestniczyli. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci, jak i Dziadków.

Z okazji Święta Babci i Dziadka pragniemy złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, szczęścia i samych pomyślnych dni oraz pociechy i zadowolenia ze swoich wnucząt.

Przejdź do - Wspólna Wigilia w grupie A i B

Wspólna Wigilia w grupie A i B