Biblioteka szkolna już dyżuruje.

05.2020

Nastąpiło jednak sporo zmian w związku z pandemią koronawirusa. Na głównej stronie szkoły z dniem 25.05.2020 umieszczone zostały Zasady funkcjonowania biblioteki szkolnej w okresie pandemii, w których można znaleźć wszystkie potrzebne informacje, m. in. jakie są wytyczne instytucji nadrzędnych u sprawie organizacji pracy bibliotek szkolnych, w jakich godzinach bibliotekarze pozostają do dyspozycji naszych uczniów na terenie biblioteki, jaki jest harmonogram zwrotu książek bibliotecznych i podręczników szkolnych dla poszczególnych klas i jakie zasady związane z bezpieczeństwem obowiązują wszystkie osoby zwracające wypożyczone egzemplarze przed końcem roku szkolnego. Na terenie szkoły i przy stanowisku obsługi znajdują się najważniejsze wytyczne dotyczące pracy biblioteki, oto i one: