Biblioteczne Walentynki

02.2021

Dzisiaj w bibliotece szkolnej miała miejsce nie lada atrakcja – a mianowicie najprawdziwsza „Randka w ciemno”. Do zabawy zostali zaproszeni wszyscy uczniowie klas 1-3, którzy mogli wypożyczyć tajemnicze książki, dla niepoznaki owinięte w gazetę i ozdobione kolorowymi serduszkami. Tego dnia wyjątkowo nie obowiązywał limit wypożyczeń, więc nawet uczniowie posiadający 3 książki na koncie mogli się zaopatrzyć w dodatkową lekturę. Nasza propozycja wzbudziła spore zainteresowanie, gdyż tego dnia odwiedziło nas aż 68 osób i wypożyczyło 75 książek.
Klasom 4-8 natomiast zostało zaproponowane 30 specjalnych książkowych pakietów walentynkowych z niespodzianką. Uczniowie mieli możliwość zamawiania ich przez katalog Bibliostat od piątku 11 lutego do wtorku 16 lutego. Każdy pakiet został opatrzony unikatowym kodem i opisany specjalnym hasłem nie zdradzającym tytułu książki.
Jest nam bardzo miło z tak licznego odzewu, mamy nadzieję, że wylosowane książki przypadną Wam do gustu i z chęcią je przeczytacie!