Światowy Dzień Kota w szkolnej bibliotece!

02.2021

Dzisiaj kolejna biblioteczna atrakcja została przygotowana dla naszych uczniów. Każdy, kto wypożyczył książkę mógł liczyć na zakładkę z kotkiem.
Natomiast dla uczniów klas 4-8 przez Librusa została przesłana wiadomość, z której mogli się dowiedzieć, że jeśli dokonają rezerwacji książki przez katalog Bibliostat, to otrzymają dodatkowo miłą niespodziankę nawiązującą do obchodzonego święta.
Dla uczniów odwiedzających bibliotekę została również przygotowana wystawa promująca książki o „szarych, burych i pstrokatych”. Efekty naszego przedsięwzięcia są wielce zadowalające, gdyż odnotowaliśmy 60 odwiedzin i 59 wypożyczeń książkowych.
Serdecznie dziękujemy naszym miłym czytelnikom za wspólną zabawę i składamy życzenia wszystkim czworonożnym puchatym solenizantom!