03.2022

Szanowni Państwo,

rekrutacja do szkół ponadpodstawowych coraz bliżej. Przed uczniami klas ósmych ważna decyzja. Dlatego, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Jaworznie we współpracy ze szkolnymi doradcami zawodowymi zorganizowała Wirtualne Targi Edukacyjne dla rodziców uczniów kończących szkoły podstawowe, podczas którego zostanie przedstawiona oferta szkół ponadpodstawowych naszego miasta.

Spotkanie rozpocznie się 31 marca 2022 r. o godz. 17:00 na platformie MS Teams.

Szczegółowe informacje na temat zgłoszenia chęci udziału znajdują się na załączonym plakacie.

Prosimy o przekazanie informacji o spotkaniu rodzicom uczniów klas 8 przez dziennik elektroniczny i umieszczenie plakatu na stronie internetowej szkoły.

Spotkanie realizowane   jest   w   ramach   współpracy   placówek   Jaworznickiego   Forum  Doradztwa Zawodowego.

Dodatkowych informacji udziela:
Anna Skrzydłowska