Walentynki w bibliotece

02.2023

W poniedziałek 13 lutego hucznie obchodziliśmy Walentynki biblioteczne. Tym razem dzieciaki miały za zadanie przygarniać samotne, opuszczone książki, których nikt lub prawie nikt do tej pory nie wypożyczył, co było nagradzane słodkim upominkiem. Uczniowie chętnie włączyli się do wspólnej zabawy: bibliotekę odwiedziło 99 osób, które zaopatrzyło się w 108 książek! Podziękowania należą się Radzie Rodziców za sfinansowanie słodkości. Na uwagę zasługuje również serduszkowa dekoracja biblioteki, nad którą pracowały przebywające w czytelni Agatka Szpak z 1a i Dominika Gębala z 2b.
Na Klubie Przyjaciół Biblioteki kontynuowany był walentynkowy wątek - uczestniczki wykonywały wspaniałe kartki dla swoich bliskich, wsłuchując się w treść książki Pawła Beręsewicza "Jak zakochałem Kaśkę Kwiatek".
Dzień upłynął bardzo intensywnie i radośnie!  Śmiech