Zakończenie roku szkolnego klas 4 - 8

06.2023

Uroczyste zakończenie roku klas 4-8 przygotowane przez klasy 8 oraz żegnającą je klasę 7a.

Podczas uroczystości odbyła się ceremonia przekazania sztandaru nowemu pocztowi sztandarowemu. Pani dyrektor wręczyła nagrody i dyplomy dla najlepszych uczniów naszej szkoły, najlepszych sportowców oraz podziękowania dla rodziców klas 8 i uczniów działajacych aktywnie na rzecz szkoły.

Raz jeszcze życzymy powodzenia naszym absolwentom. Niech ten temat przewodni „Czas rozwinąć skrzydła” będzie dla Was wskazówką. Wasza przyszłość zależy od Was. Osiągniecie wspaniałe sukcesy w życiu, jeśli będziecie do nich dążyć.

Rozpoczęliście edukację w naszym przedszkolu i szkole nawet kilkanaście lat temu. Teraz opuszczacie ją jako nastolatkowie, poważnie myślący o swojej przyszłości!

Dziękujemy Wam za te wspaniałe lata i trzymamy kciuki.