Dofinansowanie na zakup książek dla SP14!

09.2023

Niezmiernie miło jest poinformować, że nasza szkoła otrzymała wsparcie finansowe w wysokości 12 000 zł przy wkładzie własnym wynoszącym 3 000 zł w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021–2025.
W związku z tym całość kwoty wynosząca 15 000 zł zostanie przeznaczona na zakup lektur, nowości wydawniczych, popularnych serii książkowych dla dzieci i młodzieży oraz książek związanych z różnymi zainteresowaniami czytelników.
Wychowawcy poszczególnych klas zostaną poproszeni o przeprowadzenie wśród uczniów ankiety dotyczącej ich preferencji czytelnicznych, dzięki czemu każdy będzie miał wpływ na to, co zostanie zakupione z dotacji.
Działania związane z programem potrwają do końca roku szkolnego 2023/2024, więc będzie się działo!