Październikowa statystyka

11.2023

Nastał już listopad, więc czas najwyższy na podsumowanie poprzedniego miesiąca. W październiku w bibliotece odnotowano 185 odwiedzin podczas których wypożyczono 167 książek: 83 lektury i 84 książki związane z zainteresowaniami uczniów, zaś wczytelni odnotowano 12odwiedzin.
Do najlepiej czytających klas w tym miesiącu należą:
I. 3a - 35 książek
II. 3b
- 30 książek
III. 2a
- 17 książek
Październikowe podium prezentuje się następująco:
Broniu Jokel
z kl. 3A - 16 książek
Adam Malina
z kl. 3B - 9 książek
Pola Rutkowska z kl. 3A - 5 książek
Szymon Rzeszut
z kl. 7A - 5 książek
Dla tych uczniów przygotowane zostały dyplomy i miłe upominki. Tymczasem nastał już nowy miesiąc, w którym miejmy nadzieję, będziemy jak najczęściej spotykać się w szkolnej bibliotece! Mrugnięcie

"Książko, najwierniejszy towarzyszu w podróży życia, milczący w nieszczęściu, gadatliwy w radości, mówiący tylko wtedy, gdy się słuchać pragnie - jesteś jednym z najcenniejszych darów, jakie nam zesłali bogowie na nasz smutny padół."
Jarosław Iwaszkiewicz