Dziękujemy za 1%

09.2015

W ramach Akcji 1% we współpracy ze Stowarzyszeniem „Przyjazna szkoła” w Mysłowicach za rok 2012 zebrano kwotę 3600 zł, za które w sierpniu 2015 r. zakupiono do pracowni języka angielskiego komplet funkcjonalnych mebli zawierających regały oraz indywidualne szafki dla uczniów. Poprawiło to estetykę i funkcjonalność sali oraz umożliwiło swobodny dostęp do pomocy dydaktycznych oraz pozytywnie wpłynęło na zdrowie uczniów, ponieważ dzięki nowym meblom uczniowie mogą zostawiać podręczniki i ćwiczenia w szkole.

Serdeczne podziękowania za przekazanie 1% z podatku składamy Rodzicom naszej Szkoły, którzy przyczynili się do pożytecznego wykorzystania przekazanych pieniędzy.

Martyna Wojciechowska od 2 lat wspiera fundację "Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową" i jest Honorowym Ambasadorem budowy "Przylądka Nadziei" - ośrodka leczenia dzieci chorych na raka. Podróżniczka nie tylko użyczyła swojego wizerunku, który został wykorzystany przy tworzeniu ulotek i ogłoszeń prasowych, ale zachęcała też wszystkich na antenie rozgłośni radiowych i telewizyjnych do wspomagania budowy.  Martyna Wojciechowska z przyjemnością odwiedza też wrocławską klinikę onkologiczną. Jest obecna na imprezach i koncertach organizowanych przez fundację, podczas których zachęca do wspierania budowy "Przylądka Nadziei". Dodatkowo, za pośrednictwem swojego profilu na portalu społecznościowym facebook.com inspiruje internautów do wsparcia działań fundacji. Dzięki jej działaniom podczas kampanii, zachęcającej do przekazywania 1% podatku dochodowego, Fundacja zebrała 4 698 090, 07 zł, co pozwoliło jej uplasować się na 8 miejscu w skali kraju.

Czytaj więcej na http://kobieta.interia.pl/gwiazdy/news-gwiazdy-ktorym-los-innych-nie-jest-obojetny,nId,764519#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox