Święto Rodziny

06.2018

Święto Rodziny w naszej szkole

W dniu 15 czerwca 2018 r. w naszej szkole odbyło się Święto Rodziny. Uczniowie klasy 3a wraz ze swoją wychowawczynią na tę okazję zaprosili do szkoły rodziców, rodzeństwo, dziadków. W uroczystości udział też wzięły panie dyrektor Anna Szymanek i Bożena Galon. Sala wypełniła się po brzegi, a organizatorzy imprezy brawurowo zaprezentowali przedstawienie pt. „Calineczka”. Występ mali aktorzy przygotowywali podczas zajęć kółka teatralnego prowadzonego pod kierunkiem pani Małgorzaty Kozioł. Dopełnieniem spektaklu była fantastyczna scenografia sponsorowana przez rodziców odtwórczyni głównej roli Calineczki. Drugą część imprezy stanowił występ artystyczny trzecioklasistów dedykowany swoim najbliższym. Zaproszeni goście usłyszeli wiersze, piosenki, inscenizacje oraz mogli podziwiać specjalnie przygotowane dla nich tańce. Na zakończenie nie zabrakło wzruszeń, bowiem uczniowie złożyli swoim bliskim życzenia i wręczyli własnoręcznie wykonane podarunki – konfitury uczuć. Głos zabrała także pani dyrektor, która wyraziła zadowolenie i aprobatę dla tego typu imprez szkolnych, jak również pochwaliła uczniów za wspaniałe występy i podziękowała pani Małgorzacie Kozioł za włożony trud i zaangażowanie w przygotowanie uroczystości.