10.2018

ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

1 października 2018r. obchodziliśmy w szkole Międzynarodowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Z tego tytułu w klasach IV – VIII pod kierunkiem pani Kozakiewicz, pani Stankiewicz i pani Nowak przeprowadzony został konkurs na Mistrza Tabliczki Mnożenia w kategorii klas IV – VIII.

Ponadto tego dnia na przerwach uczniowie i pracownicy szkoły mogli wziąć udział w zabawie ze znajomości tabliczki mnożenia.

Mistrzem Tabliczki Mnożenia w kategorii klas IV został Damian Fitał – uczeń klasy IV b, w kategorii klas V: Antoni Dzierwa – uczeń klasy V aw kategorii klas VI: Julia Majda – uczennica klasy VI a , w kategorii klasy VII: Szymon Kaszowski – uczeń klasy VII a, w kategorii klas VIII: Jakub Kozik – uczeń klasy VIII a.

Mistrzom serdecznie gratulujemy!!!

Na kolejny konkurs z tabliczki mnożenia zapraszamy za rok.