Dzień Chłopca w klasie 1a

10.2018

Dzień Chłopca w I „a”

Od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach w życiu rodziny, klasy, czy szkoły. W klasie I „a” pierwszym ważnym świętem był Dzień Chłopca. Koleżanki w tym dniu wręczyły kolegom upominki, ale najciekawsze okazały się konkursy, w których to chłopcy mogli wykazać się różnymi umiejętnościami, za które uzyskiwali tytuły klasowych mistrzów. Wybrano mistrza czytania, liczenia, spostrzegawczości, były również konkurencje sportowe. Wszyscy wykazali się licznymi sprawnościami, a podczas zdobywania tytułów wszystkim dopisywał humor. Koleżanki nadzorowały, aby każda konkurencja przebiegała prawidłowo i zgodnie z ustalonymi zasadami. Uroczystość zakończono rozdaniem dyplomów oraz pamiątkowymi zdjęciami z pierwszego Dnia Chłopca w klasie.

G. Machejek