Czas na zwrot książek

06.2019

Zakończenie roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami. Nadszedł więc czas aby rozliczyć się również z biblioteką i zwrócić wypożyczone pozycje. Dzień dzisiejszy był ostatnim, w którym uczniowie mogli jeszcze zaopatrzyć się w książki, od przyszłego tygodnia prosimy Was o ich oddawanie. Od poniedziałku poszczególne klasy będą również sukcesywnie zdawać podręczniki szkolne. Bardzo prosimy wszystkich uczniów o  rzetelne podejście do sprawy, tak aby wakacje zacząć bez zaległych zobowiązań. Lada chwila ogłoszone zostanie również podsumowanie czytelnictwa z całego roku szkolnego oraz to na co najbardziej czekają wszyscy uczniowie - zestawienie trzech najlepszych czytelników. Do zobaczenia w bibliotece! :-)