Powakacyjny konkurs biblioteczny

09.2019

Zaczął się nowy rok szkolny, a wraz z nim wiele miesięcy nauki i licznych obowiązków uczniowskich. Aura pogodowa już coraz bardziej jesienna, poranki i wieczory coraz chłodniejsze... a tak niedawno były słoneczne wakacje i czas wolny! Właśnie dlatego chcemy przywołać te beztroskie chwile i tym samym ogłaszamy konkurs literacki „Moje wspomnienie z wakacji”. Opiszcie wyjazd, przygodę, spotkanie bądź wydarzenie, które było dla was wspaniałe, niecodzienne, zaskakujące czy zapadające w pamięć i miało miejsce właśnie w wakacje. Oceniany będzie sposób i poprawność pisemnej wypowiedzi oraz estetyka pracy. Mamy nadzieję, że poloniści zgodzą się zasiąść w jury, by ocenić Waszą twórczość. Poniżej prezentujemy regulamin konkursu. Dla najlepszych oczywiście przewidziano dyplomy i upominki. Nie pozostaje nam nic innego jak tylko życzyć Wam lekkiego pióra, trzymamy mocno kciuki i już nie możemy doczekać się Waszych prac! ;-)