Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

10.2019

Przedszkolaki z grupy A po raz pierwszy świętowały Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.

Uroczystość odbyła się 20 września (piątek). W tym dniu wszystkie dzieci dotarły do przedszkola z pięknym uśmiechem i dobrym humorem. Było wesoło i kolorowo. Zgodnie z tradycją dzieci wysłuchały Hymnu Przedszkolaka, śpiewały ulubione piosenki i brały udział w różnych konkursach i zabawach integracyjnych. Za wspaniały udział otrzymały medale i dyplomy upamiętniające Dzień Przedszkolaka. W dalszej części uroczystości dzieci bawiły się balonowymi pieskami oraz tworzyły proste układy choreograficzne z wykorzystaniem balonów. Na zakończenie uroczystości otrzymały słodki poczęstunek. Nie zabrakło także zdjęć, do których bardzo chętnie pozowały. Impreza udała się znakomicie! Przyniosła ogromną radość i niezapomniane wrażenia. Był to dzień wspólnego przeżywania radości, współdziałania w propagowaniu i rozpowszechnianiu nowoczesnego wychowania przedszkolnego.