Dzień Chłopca

10.2019

30 dzień września to doprawdy wyjątkowa data w kalendarzu! Wszyscy chłopcy - starsi oraz młodsi na całym świecie mają wtedy swoje wielkie święto!
Już od samego rana w grupie „A” dało się wyczuć odświętną atmosferę! Po przybyciu do przedszkola na szyjach każdego z  chłopców pojawił się piękny krawat, zaś dziewczynki wraz z p. wychowawczyniami odśpiewały uroczyste "Sto lat", złożyły bohaterom dnia najserdeczniejsze życzenia i wręczyły upominki!
Po skonsumowaniu owocowej sałatki zaproszono wszystkie dzieci do wspólnej zabawy przy różnorodnych pląsach muzyczno – ruchowych. Dziewczynki wybrały także najmilszego chłopaka i udekorowały go koroną. Ufamy, że tegoroczny Dzień Chłopca na długo pozostanie w dziecięcych wspomnieniach!