Dzień Języków Obcych

10.2019

Dzień Języków Obcych

W dniu 29.10.2019 roku w naszej szkole zorganizowane zostały atrakcje związane z Dniem Języków Obcych. Z tej okazji przeprowadzony został konkurs wiedzy o językach świata w klasach 5 - 8, w którym każdą klasę reprezentowała jedna osoba. W konkursie tym I miejsce zajęło dwóch uczniów Adam Brożek z klasy 8a i Szymon Surma z klasy 6a. Samorząd Szkolny przygotował audycję radiową prezentując ciekawostki dotyczące języków obcych. Chętni uczniowie wykonali projekty opisujące wybrane przez nich języki, a osoby, które przyszły w tym dniu w barwach lub z symbolami dowolnego kraju – nie były pytane. Zwycięzcy i uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni dyplomami i drobnymi upominkami na apelu szkolnym w dniu 31.10.2019r.