Trzecioklasiści kontra "Sposób na Elfa"

11.2019

W poprzednim tygodniu uczniowie klas trzecich mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę o lekturze "Sposób na Elfa". W tym celu wypełnili oni test wyboru zawierający 14 pytań. Trzeba przyznać, że poszło im całkiem nieźle i z tego powodu mamy aż piętnastu laureatów tego konkursu! :-) Zostaną oni nagrodzeni dyplomami na najbliższym apelu szkolnym. Tak oto prezentuje się podium:

Podczas zajęć lekcyjnych dzieciaki wykonywały projekty okładek do przerabianej lektury. We wszystkich pracach widać ogrom starań i zaangażowania -  zostaną one wyeksponowane w galerii bibliotecznej. Ilustracje te również zostały poddane wnikliwej ocenie wychowawców i bibliotekarza szkolnego. Z obu  klas zostały wybrane najbardziej pomysłowe i staranne rysunki. Uczniowie, którzy w konkursie plastycznym zdobyli wyróżnienie lub jedno z trzech pierwszych miejsc również zostaną uhonorowani podczas piątkowego apelu - oto i oni:

Wszystkim laureatom składamy serdeczne gratulacje. Mamy nadzieję, że przygody psiaka Elfa na długo zapadną w Waszej pamięci i być może skłonią Was do sięgnięcia po kolejne tomy z jego perypetiami.
Serdeczne podziękowania należą się wychowawcom klas trzecich - pani Annie Bańkowskiej i pani Marioli Gładys - za wspaniałą współpracę, życzliwość  oraz świetny pomysł na konkurs plastyczny ;-)