W karnawale wszyscy urządzają bale...

03.2020

„W karnawale wszyscy urządzają bale.

To tradycja bardzo stara,

strojów pięknych co niemiara.

Niech się bawią duzi, mali

zgromadzeni na tej sali.”

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą. W zorganizowanym balu karnawałowym w grupie A, dzieci wcieliły się w różne postacie bajkowe. Przedszkolaki zamieniły się w królewny, księżniczki, wróżki, motylki, batmanów, policjantów czy rycerzy, pojawiły się również postacie z ulubionych bajek. Dzieci świetnie bawił się, uczestnicząc we wspólnych zabawach i konkursach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Wszystkim zabawom towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność uczestników, a cały bal karnawałowy przebiegł w miłej, serdecznej atmosferze i dostarczył niezapomnianych wrażeń. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie strojów i smakołyków. Kolejny bal karnawałowy już za rok.