Jesteś tutaj: Start / REKRUTACJA / WAŻNY KOMUNIKAT

WAŻNY KOMUNIKAT

03.2021

W dniu 31.03.2021 r. o godz. 12:00 zostanie podana do publicznej wiadomości  lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2021/2022 . Lista zostanie wywieszona na tablicy ogłoszeń w przedsionku szkoły.

W dniach od 31.03.2021 r. do 07.04.2021 r. do godz. 15:00 rodzice winni złożyć pisemne  potwierdzenie woli zapisu dziecka do oddziału przedszkolnego do którego dziecko zostało zakwalifikowane. Druk potwierdzenia woli będzie znajdować się w przedsionku szkoły lub będzie można  go pobrać bezpośrednio ze strony https://nabordoprzedszkola.pl/jaworzno

Wypełniony druk należy dostarczyć do przedsionka  szkoły  i wrzucić do skrzynki. Potwierdzenie woli powinno zostać podpisane przez obojga rodziców/ opiekunów prawnych.

Niezłożenie potwierdzenia we wskazanym terminie jest równoznaczne z rezygnacją z zapisu dziecka do oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 14 w Jaworznie.

druk potwierdzenia woli