WAŻNY KOMUNIKAT

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

16
04.2021

 Od 19 kwietnia 2021 r. zostaje przywrócona stacjonarna działalność przedszkoli, innych form wychowania przedszkolnego oraz oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 15 kwietnia 2021 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Procedury bezpieczeństwa na terenie oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 14 w Jaworznie wprowadzone Zarządzeniem dyrektora szkoły we wrześniu 2020 r. są nadal obowiązujące.

Drodzy Rodzice / opiekunowie prawni w związku z powyższym prosimy o wypełnienie oświadczenia aktualizacyjnego załącznik nr 3 do procedury bezpieczeństwa na terenie oddziału przedszkolnego w czasie trwania koronawirusa COVID-19. Oświadczenie obowiązuje w przypadku powrotu dziecka  po dłuższej nieobecności lub w przypadku nietypowych objawów chorobowych. W dniu przyprowadzenia dziecka do przedszkola obowiązkiem rodzica jest dostarczenie wypełnionego dokumentu. W przypadku braku możliwości wydrukowania  oświadczenia , druk dostępnym będzie w przedszkolu.