Grono pedagogiczne w roku szkolnym 2020/2021

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

31
08.2020

 

Nauczyciele

 

     

mgr Bańkowska Anna – edukacja wczesnoszkolna, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

mgr Bazarnicka Agnieszka - język angielski

mgr Bierońska Wioletta - edukacja wczesnoszkolna, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

mgr Bolek Joanna – logopedia, zajęcia rewalidacyjne

mgr Dolega Leokadia – wychowanie przedszkolne

mgr Dziacko Natalia - muzyka

mgr Dzierwa - Jaromin Anna - chemia, fizyka, przyroda

mgr Galon Bożena – bibliotekarz

mgr Gierczyk Krystian - religia

mgr Gładys Mariola – wychowanie przedszkolne

mgr Górecka Joanna - nauczyciel współorganizujący kształcenie, zajęcia rewalidacyjne

mgr Homlak Elżbieta - bibliotekarz, wychowawca świetlicy

mgr Jelonek Joanna - język polski, wychowawca świetlicy

mgr Karaczyn Radosław - wychowanie fizyczne

mgr Karwat Marzena – wychowawca świetlicy, zajęcia rewalidacyjne

Magdalena Korczyk - język angielski

mgr Kozakiewicz Gabriela – matematyka, zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne

mgr Kozioł Małgorzata – edukacja wczesnoszkolna

ks. Krupa Andrzej - religia

mgr Liszka Daniel –  biologia, wychowanie fizyczne

mgr Machejek Gabriela – edukacja wczesnoszkolna, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

mgr Pazdan Jolanta – pedagog, plastyka, wychowawca świetlicy

mgr Popowicz Joanna - historia, język polski

mgr Stankiewicz Marzena – matematyka, technika, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

mgr Szymanek Anna – geografia

mgr Śliwińska - Gabryś Agnieszka - zajęcia korekcyjno - kompensacyjne, wychowawca świetlicy

mgr  Wątroba Maria - wychowanie przedszkolne, WDŻ

mgr Wierzycka Anna – informatyka, wychowawca świetlicy

mgr Wirski Przemysław - WOS, EDB

mgr Wrona Violetta - edukacja wczesnoszkolna,zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

mgr Zając Elżbieta – język polski

mgr Ziobrowska Małgorzata – edukacja wczesnoszkolna

mgr Zuber Ewa - doradztwo zawodowe

mgr Żbik Karolina - język angielski, język niemiecki, geografia