Wiosna zawitała do biblioteki :-)

03.2019

Kochani! 21 marca zawitała do nas kalendarzowa wiosna. Od pewnego już czasu można zaobserwować, że dni stają się coraz dłuższe i cieplejsze. W sobotę 30 marca będziemy zmieniać czas na letni. Z pewnością wielu z Was stęskniło się za ciepłymi promieniami słońca i zielenią drzew. Kto bacznie rozgląda się idąc do szkoły, może zaobserwować już pierwsze oznaki przyrody budzącej się powoli ze snu zimowego. W cieplejsze dni wiele osób korzysta z aktywnego wypoczynku na zewnątrz: na dobre ruszył już sezon biegowy, rowerzyści zaczęli korzystać ze swoich pojazdów, ciepła aura sprzyja również długim spacerom.

Wiosna przyszła także do biblioteki szkolnej. Stało się to za sprawą pięknych wystawek obfitujących w wiosenne kolorowanki i ozdoby kwiatowe wykonane przez uczniów. Również wnętrze biblioteki rozkwitło wieloma kwiatuszkami i zielonymi listkami z papieru, którymi nasi biblioteczni przyjaciele ozdobili regały oraz biurko bibliotekarza.

Mamy nadzieję, że Wasze czytelnicze poczynania w wiosenny czas nadal będą miały się dobrze, a u niektórych jeszcze bardziej się rozwiną, niczym otaczająca nas przyroda. Zapraszamy do korzystania z biblioteki jak najczęściej do zobaczenia!