Konkurs "Megapisanka" w Galenie

04.2019

4 kwietnia przedstawicielki naszej szkoły tj. Emilka i Oliwia z klasy 5a oraz Julka, Oliwia, Martyna i Kalina z klasy 6b wzięły udział w konkursie zorganizowanym przez Galerię Galena "Megapisanka". Celem konkursu było ozdobienie wg własnego pomysłu 1,5 m pisanki ze styropianu.

Od 5 - 19 kwietnia trwa Plebiscyt na najciekawszą pisankę oraz Wiosenny konkurs.

Warunkiem udziału w Plebiscycie i Konkursie jest dokonanie zakupów za min. 20 zł udokumentowane paragonem. Za każde 20 zł, pełnoletni uczestnik otrzyma 1 kupon, który jest ekwiwalentem 1 głosu. Kupony można odbierać w Punkcie Konkursowym po przedstawieniu paragonu i prawidłowo wypełniony wrzucić do urny. Do 30 kwietnia kupony zostaną przeliczone. Zwycięzcą zostaje szkoła, której Megapisanka otrzyma najwięcej głosów. Nagrodą dla zwycięzkiej szkoły jest telewizor, a dla osób ze zwycięzkiej drużyny - nagrody rzeczowe.

Konkurs natomiast polega na udzieleniu kreatywnej odpowiedzi na pytanie "Co dodaje kolorów Twojemu życiu"?. Aby wziąć udział w konkursie również należy dokonać zakupów za kwotę min. 20 zł. Za każde 20 zł uczestnik otrzyma 1 kupon. Miejsce na wpisanie odpowiedzi znajduje się na Kuponie. Odpowiedzi będą oceniane przez Komisję Konkursową wg kryteriów pomysłowości i literackości tekstu. Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę w postaci roweru marki Romet LTD EDITION o wartości 899 zł oraz nagrodę pieniężną w wysokości 100 zł.

Regulamin Plebiscytu i Konkursu dostępny jest w siedzibie Organizatora, w Biurze Administracji Galerii Galena oraz na stronie www.galeriagalena.pl

Zachęcam do głosowania w Plebiscycie oraz do udziału w Konkursie.

Marzena Karwat