ZBIÓRKA PUBLICZNA NA RZECZ WYCHOWANKÓW PPOW

05.2019

Szanowni Państwo,

Młodzieżowa Rada Miasta Jaworzna po raz czwarty zaangażowała się w zbiórkę publicznąorganizowaną przez Stowarzyszenie „Jaworzno to My”. Zebrane środki w całości zostaną przeznaczone na organizację wypoczynku letniego dla Wychowanków Powiatowej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Jaworznie i Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Dobry Dom” w Jaworznie. Często będą to dla Nich pierwsze wakacje w życiu.

Pierwszy etap zbiórki został przeprowadzony w dniach 11-29 marca br. w 20 szkołach podstawowych i 7 szkołach ponadgimnazjalnych w Jaworznie. W jego organizację, oprócz radnych MRMJ,zaangażowało się prawie 80 wolontariuszy ze szkół, którzy zebrali kwotę 13 230,54 PLN. Środki zostały już przekazane na konto Stowarzyszenia.

Finałowy koncert podsumowujący akcję odbędzie się 8 czerwca br. w Galerii Galena. Tymczasem trwa kolejny etap zbiórki. W imieniu Młodzieżowej Rady Miasta Jaworzna i Stowarzyszenia „Jaworzno to My" proszę Państwa o włączenie się również w ten etap zbiórki: https://zrzutka.pl/nkzcey

Z góry serdecznie dziękuję za Państwa wielkie serca :)