Wizyty Pani z Biblioteki

03.2020

Nie od dziś wiadomo, jak ważne jest czytanie dzieciom od najmłodszych lat, jaka powinna być rola książki w życiu człowieka oraz jak czerpać wiedzę z książek nie niszcząc ich.

O tym wszystkim nasze przedszkolaki dowiadują się podczas realizacji treści programowych, które mają na celu zaszczepić w nich zadatki przyszłych czytelników.

Pomagają nam w tym również cykliczne spotkania z Panią z Biblioteki Miejskiej w Jaworznie. Pani Bibliotekarka zawsze prezentuje dzieciom najbardziej lubiane przez najmłodszych serie książek.

Przedszkolaki z przyjemnością słuchają czytanych bajeczek, a następnie wykonują piękne prace plastyczne. Pani Ania zachęca również dzieci do odwiedzania biblioteki, wypożyczania książek i poznawania nowych bohaterów i ich przygód.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie!