Dzień Chłopaka w bibliotece szkolnej!

09.2020

W dniu dzisiejszym wszyscy chłopcy mieli swoje święto, które hucznie obchodzono w naszej szkole. Również bibliotekarze chętnie włączyli się do wspólnej zabawy. Przez radiowęzeł uczniowie zapraszani byli do odwiedzenia biblioteki i wypożyczenia książki, co nagradzane było dodatkowo słodką niespodzianką oraz życzeniami. Z tej okazji przygotowana została również wystawka książek polecanych chłopakom, spośród których niezdecydowani mogli wybrać coś do poczytania. Była to też okazja do promocji nowości i popularnych serii książkowych. Uczniowie przebywający w szkolnej świetlicy także byli zachęcani przez świetlicowych wychowawców do odwiedzenia biblioteki.

Wszystkim chłopakom składamy życzenia wszystkiego naj i zapraszamy do korzystania z biblioteki jak najczęściej, nie tylko od święta! :-)