Statystyka październikowa

11.2020

Nastał już listopad, więc czas najwyższy na podsumowanie poprzedniego miesiąca. W październiku bibliotekę odwiedzono 274 razy i wypożyczono 236 książek: 74 lektury i 162 książki związane z zainteresowaniami uczniów, zaś w czytelni odnotowano 105 odwiedzin.
Do najlepiej czytających klas w tym miesiącu należą:
2b   54 książki
2a   49 książek
3b   30 książek
Tuż za nimi 7b   22 książki
Nauczyciele też nieźle się spisali - wypożyczyli 23 książki.

Październikowe podium prezentuje się następująco:
Lidia Stawarz z kl. 2b    15 książek
Julia Grabania z kl. 2b   11 książek
Brajan Wrona z kl. 2a    8 książek
Dla tych uczniów przygotowane zostały dyplomy i miłe upominki.

Tymczasem nastał już nowy miesiąc, więc zapraszamy wszystkich do częstego korzystania ze szkolnej książnicy, również uczniów klas 4-8 przebywających na zdalnym nauczaniu. Ich zachęcamy do zamawiania książek przez katalog bibliostat.pl i odbierania przygotowanych pozycji w godzinach 13.00-16.00 w przedsionku szkoły. Uczniów klas młodszych zapraszamy do jak najczęstszych odwiedzin biblioteki. Do zobaczenia!

"Czytanie jest to odnajdywanie własnych bogactw i własnych możliwości przy pomocy cudzych słów."
Jarosław Iwaszkiewicz