FISTASZKOWY KONKURS!!!

11.2020

"Snoopy lubi być psem Charliego Browna, a Charlie Brown lubi być panem Snoopy'ego! Lecz chociaż Snoopy WYGLĄDA i czasem nawet zachowuje się jak każdy inny pies - nosi obrożę, nie może się doczekać kolacji i mieszka w budzie - jednak to imponująca wyobraźnia czyni go wyjątkowym!"

Zapraszamy Was do udziału w konkursie, w którym to Wy musicie wykazać się nie lada wyobraźnią! W dostępnym w załączniku komiksie Fistaszki znajdują się same rysunki, gdyż teksty się gdzieś zapodziały - stwórzcie własne i wpiszcie w odpowiednie miejsca tak, aby powstała całkiem wyjątkowa historyjka.
Konkurs trwa od 16 listopada do 18 grudnia 2020.
Gotowe komiksy można przesłać w formie zdjęć lub skanów przez LIBRUSA lub na adres e-mailowy bibliotekarza: elzbieta.homlak@sp14.jaworzno.edu.pl Komiks w wersji wydrukowanej można też podrzucić do pudełka na zwroty książkowe znajdującego się w przedsionku szkoły - pamiętajcie by pracę podpisać imieniem, nazwiskiem i numerem klasy.
Uczniowie z najciekawszymi pomysłami oczywiście zostaną nagrodzeni! Życzymy powodzenia i z niecierpliwością oczekujemy na Wasze pomysły!
Komiks do pobrania - część 1 i część 2